Általános tudnivalók

Az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott, „Humánerőforrás fejlesztés a biztonságos betegellátás érdekében a Debreceni Egyetem Orvos és Egészségtudományi Centrumában" című, TÁMOP-6.2.4.A-11/1-2012-0074 pályázat keretében a Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centruma 193 902 680 Ft vissza nem térítendő támogatásban részesült. A pályázat célkitűzése, hogy az ápolás és egyes orvosi hiányszakmák vonatkozásában is megvalósulhasson az OEC.-en folyó magas színvonalú, hatékony gyógyító tevékenység. A projekt 30 fő OK7. ápoló, 1 fő Aneszteziológiai szakorvos, 1 fő Plasztikai sebész szakorvos, 1 fő Pathológus szakorvos állásfejlesztését, valamint négy mobil team működtetését, és tíz többlet-teljesítményt nyújtó szakápoló támogatását teszi lehetővé, 24 hónapra. A pályázó Orvos és Egészségtudományi Centrum, a támogatott időszaknak megfelelő időre, az érintett álláshelyek önerőből történő további biztosítására vállalt kötelezettséget.

A Kedvezményezett:

Postacím:

Székhely:

Aláírásra jogosult képviselője:

Debreceni Egyetem

4032 Debrecen, Egyetem tér 1.

Dr. Paragh György